čtvrtek 20. ledna 2011

Blešák

Ahoj holky,
musím se s vámi podělit o skvělý zážitek! Ještě donedávna jsem záviděla vám všem, co jste vkládaly různé příspěvky z bleších trhů a krásných bazárků, o které já jsem, bohužel, tam kde žiji, trochu ochuzená (alespoň jsem si to donedávna myslela). Italové jsou v tomhle totiž neuvěřitelně striktní, jenže ono se v zemi módy a designu není čemu divit. A tak kupují stále nové a nové věci a ty staré a krásné vyhazují... Bazary tu neexistuji (alespoň tady na severu), maximálně nejaký ten antik, a to už musí být... Proto jsem tomu ani nechtěla věřit, když jsem jednoho dne spatřila v novinách reklamu na blešák, a to navíc hned ve vedlejším městě!! Půjčila jsem si tedy od přítele "kombíka" a vyrazila :-)!


Trhy nebyly nijak zvlášť velké, ale i přezto jsem něco málo ulovila. Navíc jsem si od prodejců zjistila, že trhy se pořádají každý měsíc a dokonce v nedalekém okresním městě ještě mnohonásobně větší!! No, už se nemůžu dočkat příštího měsíce, pokud tedy zrovna v tu dobu nenavštívím rodné Čechy, což má samozřejmě přednost :-)!


A teď už k mým úlovkům. Není toho moc, ale já jsem jásala radostí!!! Můj přítel ale už o něco míň :-). Nejvíc ho dostala ptačí klícka, co prý to tahám do baráku, že už chybí jen ten pták :-D!! Ale já už ji vidím natřenou na bílo, možná s nějakou tou kytičkou uvnitř, ještě uvidím, ale do jara je času dost :-). Pak taky lucerna co přijde přetřít a svícínky, co musím vyčistit! Samozřejmě by toho bylo mnohem víc, třeba těch lustrů co tam měli, ale to bych musela mít byt o něco větší, než jen 36 m2 ;-)!2 komentáře:

  1. Lovely, such a cute blog.

    www.beccasdaydreams.blogspot.com

    OdpovědětVymazat
  2. U nás je to úplně stejně. Já vždy jásám nad blešími úlovky jako malá a nemám slov, zatímco můj milý nemá slov z úplně jiného důvodu ;-). Takže musím čistit, mýt, dezinfikovat, tedy přesvědčit mou drahou polovičku o tom, že jsem do našeho příbytku koupila NÉ VETEŠ, ale CENNOST! ;-) Moc se mi u tebe líbí. Pa, Vivi

    OdpovědětVymazat