pondělí 29. října 2012

Kitchen

Jsem zpět!
Nějak jsem ty úpravy zvládla, dalo mi to teda docela dost práce, jelikož nejsem žádný grafik a podobné programy jsou pro mě tabu (kdyby mě viděl můj bratr, asi by mě zabil:-D), do toho mi začal protestovat blog, takže ani nechtějte vědět, jakou strašnou oklikou jsem obrázky musela vkládat, ale jsou tu - já tu jsem a to je hlavní :-D!!!

Mám spoustu elánu a energie, i přez to, že venku to podle počasí vypadá spíš na konec světa (jojo, taky máme zimu, sníh a strašný vítr). No, možná za tu dnešní energii spíš můžou palačinky s nuttellou a banány ;-)! Tak doufám, že mi vydrží!

Za tu dobu, co jsem tu nebyla, jsme doma pozměnili pár věcí, takže to tu konečně začíná vypadat trochu podle mých představ. Malovalo se, vrtalo se, lepilo se...jen se ještě nešilo, pořád čekám na to pořádně ošklivé počasí, aby mě to u toho stroje bavilo ;-)...ale všechno bude!

Konečně mám tedy navrtanou svoji vysněnou poličku na dekorace (ale o tom až příště), tudíž police v kuchyni mohou konečně plně sloužit svému účelu - a to kuchyňským potřebám! Mám jich totiž čím dál víc a na mé mini kuchyňské lince už se jaksi "mačkaly"!Miluji dokonalou kresbu dřeva z olivovníku!!! Bohužel není jen tak k sehnání, vzhledem k tomu, že se olivy dožívají i staletí... Prkýnka jsou dárek a hmoždíř bohužel jen půjčený (na pravé domácí pesto, recept příště)... Už jsem si ho připsala do dopisu ježíškovi ;-)

 
Na dosah ruky pak to, co je u nás denně používané, takže mini-hrnky na "caffé", mléčenka, olej/ocet na salát... Keramika Maxwellandwilliams, k dostání i v Česku, jak jsem právě zjistila!
 

 
No a na poslední fotce můžete vidět, jak už to u nás nevypadá...Něco zmizelo, něco jiného zas přibylo... ale o tom až příště ;-)!!
 
Krásný podvečer!
 
K.

6 komentářů:

 1. Juchůůů Káťo konečně zpět a stálo to za to, moc se mi to líbí! Nádherné zákoutí, jednoduché linie a surové dřevo mně teď berou, takže máš plusové body;-). Moc hezky sladěno a na zbytek jsem velmi zvědavá! Už teď si připadám jak na severském blogu:-D.
  Ať se daří a s chtí do toho, paa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oh děkuji za takový kompliment, je to pro mně velká pocta slyšet to právě od tebe ;-)! Já surové dřevo miluji snad čím dál víc - kdybych mohla, tahala bych domů pořád nějaké špalky, ten můj už je ze mě zoufalý :-D..ještě že nemáme místo :-D

   Vymazat
 2. Huráááááááá, zvítězila jsi nad technikou:-D

  OdpovědětVymazat
 3. Lezarts, to jen díky tobě!!! Moc děkuji, asi bych to sama jinak vzdala..

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Kačko,
  moc děkuji za komentář u mě na blogu. Jsem moc ráda, že jsi zpět a zase jsi nám něco od sebe ukázala. dřevo miluji stejně tak jako ty a tvoje zákoutí je nádherné a skvěle zateplené právě díky dřevu. Ale prosíííímtěěě....AKUTNĚ potřebuju ten hmoždíř ani nevíš jak dlouho ho scháním:)

  pa Vlaďka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vladi, děkuji za tvůj komentář! bohužel i já ten hmoždíř měla jen půjčený, potřebovala jsem pořádně velký, aby to pesto stálo za to... teď ho musím zkusit sehnat, ale asi to nebude jen tak! Pokud se zadaří, arčitě ti dám vědět!!

   Vymazat