středa 25. dubna 2012

Čas


Tak takhle nějak by se to taky dalo říct.

Nápadů spoustu, času málo. Až dnes jsem zjistlila, že za celý duben jsem nevložila jediný příspěvek. Čas je první důvod, moje melancholická nálada je důvod druhý. A počasí má náladu jak se zdá stejnou, což mi taky moc nepřidává.

Blíží se konec dubna a s ním i nucené zavření mého obchůdku...a čím víc se to blíží, tím víc jsem samozřejmě smutná :-(... ale na druhou stranu se nemůžu dočkat, až tohle příšerně uhoněné a stresové období skončí. Jak jsem zjistila, vykonávat dobrou práci na dvou místech prostě nejde. Samozřejmě záleží na tom, jakou práci děláte, ale vstávat ráno v šest a usmívat se po ránu na klienty v baru, když máte za sebou 12-ti hodinovou šichtu ze dne předtím, a takhle každý den bez jediného volna už půl roku, tak to prostě nejde... Nemluvě o času na domácnost. Pak to končí tak, že jste podráždění, unavení, ve stálém stresu a ve spánku se pak perete sami se sebou (to si nedělám srandu, to se mi opravdu stalo :-)) )!

A tak na druhou stranu se už nemůžu dočkat, až to bude všechno za mnou, až za sebou zavřu ty velké skleněné dveře, zbylé zboží narovnám pečlivě do krabic ( a že ho ještě zbylo)...a pak se uvidí. Rozhodně si dám chvilku pauzu. Nemůžu se dočkat, až budu mít čas na všechny ty maličkosti, jako je třeba procházka, zkoušení nových receptů, odpolední siesta s knížkou nebo brouzdání po internetu bez věčného koukání na hodiny... A taky se nemůžu dočkat, až budu konečně v plusu a budu si moct koupit nějakou "maličkost", a že jich mám v hlavě mooooc. On je to po takové dlouhé době docela "absťák" :-D!

Takže příští příspěvek už bude snad v pozitivnějším duchu. Už aby to bylo ;-)

Krásné odpoledne!

K.

5 komentářů:

 1. Zdravím, jaká škoda , že to s obchůdkem nevyšlo:-( ...ale zase se otevírá spousta nových možností! Tak přeji úspěšné zvládnutí konce měsíce...a těším se pak na pčíval inspirace tady :-))). Krásné dny!

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Káťo, kdybys věděla, jak často na Tebe myslím!:-* Moc Ti přeju klid a pohodu a ať vše zvládneš, určitě se Ti uleví a otevřeš tak dveře něčemu novému. Když budeš mít chuť tedy čas, ozvi se;-). Objímám, paa

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Lucie: Ahoj Luci, moc Ti děkuji za Tvoji podporu! A s tou inspirací uvidíme, doufám, že toho času opravdu bude víc :-)!

  Šárka: Šári, ani nevíš, co to pro mě znamená...ty jsi jedna z mála, co asi ví, co teď prožívám... Hned jak bude trochu času, napíšu maijlík... teď jedeme vyklízet a zarovnat garáž, doufám, že to do večera stihneme :-D!
  Pěkný 1.máj!!!

  OdpovědětVymazat