neděle 22. května 2011

Blešák v dešti

Ahoj dámy,
včera jsem měla fakt den blbec! Konal se tu totiž místní blešák, který je jednou za měsíc, od časného rána do pozdního odpoledne. Jenže tentokrát mě poprvé vyšla směna na ráno, takže mi nezbylo nic jiného, než vyčkávat 15.hodinu až padne a pak rychle sednout do auta a uhánět a doufat, že už nebude vše prodané....no a co si myslíte??? Půl hodiny před mým skončením v práci se obloha, co byla do té doby bez jediného mráčku, zatáhla a zpustila se taková průtrž, že jsem nemohla dojít ani k autu... bylo mi jasné, že v takovém počasí to všichni prodávající okamžitě zabalí a že snad ani nemá cenu to zkoušet, ale nedalo mi to a jelikož se mi nechtělo čekat další měsíc, usedla jsem po půl hodinovém věznení do auta a s deštníkem nad hlavou jsem to jela prozkoumat...
Dopadlo to tak, že i přez to, že zbylo všehovšudy asi pět stánků, jsem si odnesla plnou tašku věcí za pár šupů...a to přátelé z jednoho jedinýho stánku!!!! Jen mi to rvalo srdce, když jsem viděla ty odjíždějící auta plné starého nábytku a lustrů, které bych táááák ráda prozkoumala!!!!:-(

Ale teď už k mým úlovkům...

Ieri sono andata al mercatino delle pulci. E questo é risultato:
Miluji lahve. Jednu z nich mám už z minula, ale ještě jsem vám ji nestihla ukázat.
Líbí se mi jejich detaily....

Amo le bottiglie. Mi piaciono i loro detagli...

 ... a zelená barva!
 ...e il colore verde


 Tyto dva svícny už mám též z minulého měsíce...ještě čekají na vhodné místo.

Questi due candelabri ho acquistato gia mese scorso...


Největší radost mám asi z těchto předmětů, svícen je krásně jednoduchý a stojan na ubrousky originální. Ornamenty jsou ze dřeva a mám strašnou radost, že jsem našla 4 stejné!!! Jenom nevím, na co je použiju :-D!! 

Sono molto felice di questi ogetti, sono molto originali!!!


Na závěr zinkový svícínek a dřevěné nožíky, ty se snad jednou budou také hodit ;-) !

E alla fine portacandele di zinco e i tagliolini che forse una volta useró ;-)!A tady jsou všechny mé poklady pohromadě!!! Mám z nich velikou radost (přítel už o něco menší ;-)!!
 Přeji vám krásný zbytek neděle a zase brzy...

Buona domenica a tutti!
K.

11 komentářů:

 1. Katka, úspešný nákup ... čakali tam tuším v tom daždi len na teba :)
  J.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj kačko,
  tak to je zasloužená odměna:))Taky bych šla a ůplně chápu to že ti to nedalo:))Ty lahve a jěště zelené jsou nádherné.Ten tstojánek se taky poved je opravdu originální.Nákup se ti moc poved. Děkuji za komentář u mě a ten keř je opravdu takový jaks napsala, nejraději bych si ho odnesla celý domu:))
  Vlaďka

  OdpovědětVymazat
 3. Katka, je dobre vzdy dotiahnut veci do konca :)) aj ked si si neuzila nabytok :) nezufaj, pridu zas a ty sa mozes kochat zatial touto krasou :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krasne poklady jsi nasla, je to nadhera!

  OdpovědětVymazat
 5. Kati, to jsou fakt skvělé poklady!!! Úplně chápu tvé rozhořčení, mě by to taky mrzelo...ale asi to to dopadlo jak mělo a odnesla sis to, co sis odnést měla, hm? ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Páni, to musí být skvělý blešák :). Hezký večer. M

  OdpovědětVymazat
 7. che belle cose... soprattutto il sifone...
  baci!
  donata

  OdpovědětVymazat
 8. Nádhera, ty lahve jsou úžasné, úplný poklad!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Káťo,
  můžeš mi vysvětlit, proč ti naši muži nemají rádi naše bleší úlovky? ;-) Vždyť my jako šikovné hospodyňky lítáme po blešácích v dešti, promočené, abysme za pár korun (šetříme tím HODNĚ rodinný rozpočet) pořídily všechny ty nezbytné důležitosti do našich domovů! Čekáme slova chvály a ... marně, nedočkáme se...;-).
  Tak ale teď vážně - nedokážu si představit, co by sis z blešáku odnášela, kdyby tam byly všechny stánky, když jsi tohle množství úžasných pokladů pořídila u jednoho! Je to prostě PARÁDA!
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 10. Katko to ti je taková nádhera,u nás se žádné blešíky nedělají-překrásné ůlovky,máš prostě štěstí!:-)Michaela

  OdpovědětVymazat